Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Atkaracalar'dan Haberler arrow 24.GELENEKSEL HOŞİSLAMLAR ŞÖLENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK
24.GELENEKSEL HOŞİSLAMLAR ŞÖLENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK Yazdır E-posta
TEŞEKKÜRLER ATKARACALAR
24. Geleneksel Hoşislamlar Şölenimizde 1. gün Mevlid-i Şerif, Kurban kesimi, sünnet olan çocuklarımıza hediye dağıtımı, en güzel buzağı yarışması ve uçurtma şölenimizi gerçekleştirdik. 2. gün mehteran gösterisi, seymen oyunları, halk oyunları gösterileri ve çocuklarımız için animasyon gösterileri düzenledik. Halk konserimiz birbirinden değerli üç sanatçı ve havai fişek gösterisi ile tamamlandık. 3. gün hoşislamlar yoluna ağaç dikimi, hoşislamlarda ilk okul çocuklarımızın semazen gösterisi, ilahi grubu, ney dinletisi ve Geleneksel keşkek yemeğimiz ikram edilip çok şükür Allaha kazasız, belasız, çoşkulu yüksek katılımla gerçekleşen 24. Hoşislamlar Şölenimizi bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
24. Geleneksel Hoşislamlar şölenimizde maddi manevi desteğini esirgemeyen sayın kaymakamımız
Musa Kazım Çelik, şölenimize katılarak bizleri onurlandıran kıymetli milletvekilim sayın Salim Çivitcioğlu il başkanımız Abdülkadir Çelik ve il yönetimine, ilçe Başkanımız Ali Gedik ,dostum Arif Poyraz Dede ve Sivil toplum yöneticilerimizden Kadir Kandırmaz , Bilal Abanik, Mustafa Anacal, Recep Yurt ve tüm köy dernek başkanlarıma, Üsküdar güzeltepe muhtarı Yıldırım yazıcıoğlu, kadim dostum Yahya Dede, Raşit Alpı, Çardaklı Belediye başkanım Osman Yılmaz, kurşunlu Belediye başkanı sn :şakir kaymak çerkeş belediye başkanı sn:
Hasan sopacı orta belediye başkanı sn :
Bayram Yavuz Onay saçak belediye başkanı sn :Ramazan Yarım ve yaylakente Belediye Başkanı sn Kadir Dede ve İl genel meclis üyelerimize belediye Meclis üyelerimize Ak parti teşkilatmıza ve emeği geçen hizmetlerini esirgemeyen Belediye personelimize, basın mensuplarına, güvenlik güçlerimize, Uzaktan yakından katılan tüm misafirlerimize ve herşeyin en güzeline layık olan Atkaracalar halkına teşekkür eder Hep birlikte daha nice güzel şölenlerde buluşmak ve hatamız, kusurumuz var ise af olması dileği ile Saygılarımı sunarım.

Atkaracalar belediye başkanı
Harun OFLAZ 

Atkaracalar Belediyesi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Site Yönetimi
Sitemiz ile ilgili görüşlerinizi ziyaret

Facebook Sayfamız

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

Üye Girişi


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Üye Girişi

Nöbetçi Eczaneler

İlçemizi Canlı İzleyin


Kullanıcı Adı: karaca
Şifre: 1234567a