Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow Başkanımızın Ramazan Ayı Mesajı
Başkanımızın Ramazan Ayı Mesajı Yazdır E-posta
Değerli Hemşehrilerim. Toplumsal dayanışma, paylaşma ve sevgi bağlarının daha da güçlendiği hoş görünün arttığı bir Ramazan Ayı’nı daha birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 11 Ayın Sultanı olan bu ay Müslüman âlemi tarafından özlemle beklenen bir aydır. Heyecanı şimdiden bizleri sarmış olan Ramazan ayı tüm bereketi ile yüreklerde mutluluk ve manevi coşkular oluşturmaktadır.
Ramazan ayı gündüzleri oruçla, geceleri teravih namazları, Kur’ an tilaveti, zikir ve şükürleri ile geçireceğimiz, ömürlerimizin en verimli mevsimidir.Dünya ve ahiret mutluluğumuzun temini için gönderilen son İlahi kelam Kur’an-ı Kerim bu ayda indirilmeye başlanmıştır.Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi bu ayın içerisindedir.Sabır ayı olan Ramazan insanda şükran hisleri uyandıran, yoksulların,çaresizlerin halinden anlama duygusu, şuuru veren, insanı yüksek ve yüce değerlere ulaştırarak erdemli hale getiren bir aydır.Bu ayda kuracağımız iftar sofralarımızı yetim, öksüz, fakir ve yoksullarla paylaşırız.Biliriz ki ne zenginlik Müminler arasında bir statü oluşturur ne de fakirlik Aksine mümin ahlakı tıpkı camide saf tuttuğu gibi her yer ve zamanda bir ve beraber olmayı esas alır.Çünkü Ramazan yardımlaşma, paylaşma, kaynaşma ve gerçekten kardeş olma ayıdır. Ben bu vesile ile bütün Hemşehrilerimin Ramazan ayını tebrik eder. sağlık, mutluluk, huzur ve kardeşlik içerisinde bir ramazan ayı geçirmelerini Yüce Allah’tan niyaz ederim.
Rifat Altuntop Belediye Başkanı
 

Atkaracalar Belediyesi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Site Yönetimi
Sitemiz ile ilgili görüşlerinizi ziyaret

Facebook Sayfamız

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

Üye Girişi


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Üye Girişi

Nöbetçi Eczaneler

İlçemizi Canlı İzleyin


Kullanıcı Adı: karaca
Şifre: 12345

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi