Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Belediyemizden Haberler arrow ELEKTRONİK KARTLI SU SAYACI UYGULAMASI BAŞLAMIŞTIR
ELEKTRONİK KARTLI SU SAYACI UYGULAMASI BAŞLAMIŞTIR Yazdır E-posta
Belediye Başkanlığı tarafından 05.08.2014 tarih ve 30 sayılı Belediye Meclisi kararı doğrultusunda Halk arasında akıllı sayaç olarak bilinen elektronik kartlı su sayacı uygulamamız başlatılmıştır.

Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Bürosu tarafından konuyla ilgili yapılan araştırmalar sonunda yeni abone olacak yada sayacını değiştirecek vatandaşlar için en uygun fiyatlı sayaçlar belirlendi. KDV ve montaj dahil fiyatı 230 TL’ye edinecek olan vatandaşlar, Belediye Meclisi kararı gereğince sayaç bedeli olarak 230 TL den fazla ücret ödemeyecekler. Ayrıca ilk aboneliklerde belediyemiz tarafından 20 m3 su vatandaşlarımıza ücretsiz verilecektir. Yine Belediye Meclisi Kararı gereğince yeni su abonesi olacak vatandaşlar ile 10 yılı aşkın aboneler elektronik kartlı su sayaçlarına geçmek mecburiyetindeler. Yeni uygulama özellikle ev ve işyeri sahipleri ile kiracılar arasında yaşanan olumsuzlukları sona erdirecek ve kiracıların su parası ödemeden mülkü terk etmelerinin önüne geçecek. Uygulama sayaç okuma ve faturalandırma sistemini ortadan kaldırırken, gecikme faizi gibi ve hatalı okumadan kaynaklanan ihtilafları da sona erdirecek. Sabit fiyat garantisi ile kartına istediği kadar tonajda su yüklemesi yapabilecek olan aboneler kullanım süresince kartta kaç ton su kaldığını da görebilecekler.

Image
at20_onodemeli1-500x500.png

 

Atkaracalar Belediyesi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Site Yönetimi
Sitemiz ile ilgili görüşlerinizi ziyaret

Facebook Sayfamız

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

Üye Girişi


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Üye Girişi

Nöbetçi Eczaneler

İlçemizi Canlı İzleyin


Kullanıcı Adı: karaca
Şifre: 12345

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi