Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Haberler arrow TOKİ konutlarının anahtar teslim töreni yapıldı.
TOKİ konutlarının anahtar teslim töreni yapıldı. Yazdır E-posta

Törene Vali Vahdettin Özcan, Atkaracalar Kaymakamı Kürşad Karaca, İlçe Belediye Başkanı Rifat Altuntop, İl ve İlçe Müdürleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende açılış konuşması yapan Belediye Başkanı Rifat Altuntop, “Kısa sürede yapımı tamamlanan 196 konutluk binalarımızın anahtar teslimini yapıyoruz. Atkaracalar’da konut problemi bitmiştir. İlçemize ve İlçe halkına hayırlı olsun” dedi.

Ardından konuşma yapan Kaymakam Kürşad Karaca, “Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, yapmış olduğu konutlar ve sosyal donatılar ile sosyal devlet olmanın bir gereği olarak modern kentleşmenin tüm unsurlarını kapsayan bir anlayışla, sosyal devlet anlayışının güçlenmesine, vatandaşına hizmet eden, adalet ve anlayışla yaklaşan bir devlet yapısının oluşmasına, yasalara saygılı vatandaşların devlete olan güveninin pekiştirilmesine katkı sağlamaktadır” diye konuştu.

Vali Özcan ise konut sahiplerine hayırlı olması dileklerinde bulunup, emeği geçenlere teşekkür ederek, TOKİ Müteahhidi Cafer Yılmaz’a; “Atkaracalar İlçemizde bulunan 196 adet TOKİ konutlarını teslim tarihinden 6 ay önce teslim etmeniz ve yaptığınız çalışmalarda göstermiş olduğunuz olağanüstü gayret ve çalışmalarınız ödüllendirilmeye değer bulunmuştur. Tebrik ve teşekkür dileklerimle çalışmalarınızda başarılar dilerim” diyerek teşekkür belgesi verdi.

Image
cankiriwebpicture_18703_o(1) [640x480].jpg

cankiriwebpicture_18713_o(1) [640x480].jpg

cankiriwebpicture_18708_o [640x480].jpg

cankiriwebpicture_18707_o [640x480].jpg

cankiriwebpicture_18699_o [640x480].jpg
  

Atkaracalar Belediyesi

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Site Yönetimi
Sitemiz ile ilgili görüşlerinizi ziyaret

Facebook Sayfamız

Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

Üye Girişi


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Üye Girişi

Nöbetçi Eczaneler

İlçemizi Canlı İzleyin


Kullanıcı Adı: karaca
Şifre: 12345

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi